Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Obec Dobratice

Mobilní rozhlas

Vážení občané,

před několika dny, 12. 1. 2017, proběhlo historicky první hlasové referendum v naší obci a my bychom se rádi podělili o výsledky. Minireferendum o počtu výtisků Dobratického zpravodaje bylo odesláno na 362 zaregistrovaných občanů a 57 % z nich na otázky v hlasové anketě odpovědělo, což je velmi nadstandartní úspěšnost.

Hlasovou zprávu si poslechněte zde

A jak to dopadlo? Prohlédněte si výsledky ankety

Víte, že můžete odpovědět zavoláním zpět?

Přesto, že s účastí jsme velmi spokojení, Vaše názory jsou pro nás důležité, a proto věříme, že počet odpovědí v příštím referendu bude ještě vyšší. Prosíme proto občany, aby si uložili telefonní číslo pro ankety: +420 552 337 101. Pokud v příštím minireferendu nebudete mít možnost hovor přijmout, zavolejte prosím zpět na toto číslo a na otázky odpovězte. Cena hovoru je stejná, jako běžný hovor dle Vašeho tarifu.

Jak vyvolat číselník uprostřed hovoru?

Rádi bychom se zaměřili i na 89 respondentů (25 %), kteří hovor přijali, ale neodpověděli na otázky v anketě. Ze zkušeností víme, že důvodem může být to, že občané nevědí, jak vyvolat na chytrém telefonu klávesnici uprostřed hovoru. Připravili jsme pro Vás malý návod. Při hovoru se na obrazovce Vašeho telefonu zobrazí podobná ikona, jako jsou ty žlutě zakroužkované v obrázku níže. Stačí na ni kliknout a objeví se číselník, na kterém můžete zvolit odpovědi v anketě.

Těšíme se na Vaši účast v dalších hlasových referendech,

Obec Dobratice

Sledujte Archiv obecních zpráv

 

Pomozte registrovat další občany

 

Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.